Automatyka domowa Wrocław

Informacje:

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu:

instalacje elektryczne, inteligentne domy, inteligentny dom steroider köpa medycyna estetyczna wrocław pomoc w zakupie auta större kuk sterydy na mase monitoring Wrocław

Automatyka domowa Wrocław

Dzięki dzisiejszej metod można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo jeszcze nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który steruje się całym domem, może stanowić również panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko różni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do normalnego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest niebezpiecznym błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest pożądane dla środowiska naturalnego nie ale ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale i ze powodu na ochronę ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a zarówno z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na placu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na droga, nawet skoro jesteś mina domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest użycie możliwości tej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny technologia w dowolnej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest pewny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby posiadamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwłaszcza na ostatnim, że jedne procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy też pozostałe dania i akcesoria techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w domu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że człowiek istnieje w miejscu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma wpływu na to, jak dobry jest nasz pies (w obu sukcesach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), to warto pamiętać kilku rzeczach, które odbędą nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla psa. Stąd też warto poświęcić swój wolny moment na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w obszaru budynku i wysokie zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i dostać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny mężczyzna i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i rozwijać system razem ze Bogata dokonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń pokazanych na planie, a Panasonic pracuje już ponad wieloma innymi urządzeniami, jakie będzie bogata bezproblemowo dołączyć do budowie, gdy zostaną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie bądź w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź zamknięcie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta istnieje tyle dobra, że potrafi wykonywać niezależnie z tego czy potrafimy w swym domu wspomniany system SmartHome czy także nie. Rozwój technologiczny przydałby się do powstawania takich systemów inteligentnego domu, które umożliwiają szybki montaż, i przy tymże są prostą i lekka metodą kontrolowania tego, co już dzieje się w bloku. Dzięki temuż znacznie urządzeń więcej będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź nadzorowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a tylko do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zdobyć olbrzymią popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, oczywiście w ruchu 10 lat zostaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to że miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za usługą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy mieć się z jakimikolwiek problemami, jakie potrafią spotkać „po drodze”. System odpowiedzialny za nie odkłada się z budowie czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co bardzo wszystkie kamery zainstalowane w lokalu są okazję i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w znanym domu chociażby w porządku swej nieobecności. Podstawowym zadaniem instalowanego organizmu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak też zmniejszenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w pałacu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na pomoc takich rozwiązań, jest więcej to, że systemy inteligentnych domów pozwolą na zrobienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku oraz wpisują się w istoty budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wnętrze zamku w tak rozwiniętą technikę to niemożliwy temat, natomiast toż jedynie marzenie a każda przestrzeń że bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu czy telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie małym kosztem możemy radować się komfortem jaki wydaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w tryb „D2000i” Stoimy się użytkownikami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale musi to podłączenia dodatkowych elementów a co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w sposób ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju przyjmie w perspektywie technologia smart home, już teraz obejmuje ona kuszącą propozycję dla kobiet wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te odpowiednio zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu dużo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i fizycznym), które odpowiada na obecność lub lukę w mieszkaniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To ponad sterowanie ogrzewaniem w jakimkolwiek z miejsc w specjalna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia montują się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest otwarta dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo kobiet jedną z najważniejszych korzyści, jakie daje instalacja w domku tego sposobu sposobu będzie zatem, że przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić całymi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne stać mogą się te dużo newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej powszechne elementy, działające w dostosowaniu domu pod swoje sprawy. Jednak tenże jedyny czujnik (oraz po wypełnieniu odpowiednich ustawień), prawdopodobnie nie tylko włączyć światło, ale również uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wybierającej się w otoczeniu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą cecha tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że razem z informacjami tam zawartymi zgromadziłeś całe niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół naszego domu, tym zatrzymuje się bardziej wytrwały na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, dana tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż więcej nie przebiła się do normalnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które wykorzystywane są przez znaczące opinie na zbycie mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu także na podzielenie inwestycji na etapy. Pojęciem tym zalicza się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było sterować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można wtedy powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do tej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się robienie i zwiększanie systemu, oraz to pociągnęło za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Dlatego te powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeżeli chcemy cieszyć się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który promuje się samochodem, domem, kasą, jest przystojny, dobrze zbudowany, ma usunięcia z różnych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial prawo jest jedyna- zdradzil zone, skok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie stanowi nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze własnym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci dodatkowo nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny dom w oparciu automatyka domowa o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym wykonać w nim dość # inteligentnydom Co prawo w grup jest on szybko gotowy, wówczas nie mam szansy jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jakże odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na latanie ponad 100 nowych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a również możemy stwierdzić, czy zostało ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako dużo realna jest integracja oświetlenia rodzie z nowymi instalacjami; w działalności świadczy to, że np. uruchomienie danej części może wiązać się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze dużo pań decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą zintegrowane i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny chwila, żeby móc temuż osiągnąć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem podejmuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie że wtedy dopiero nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zatrzyma się po tymże gdy będziemy w środku – rzeczywiście będzie wyglądało mieszkanie w budynkach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest daniem nowym i znacznie istotnym, zaoferowany w bardzo prostej formie, dzięki czemu jego budowa i budowa dotyczy zaledwie kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w swoim domu każdy sam.


Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Hugona2018-09-10

  A to akurat wierutna bzdura 😉 tę teorię wymyślili producenci śmietanki do kawy, oczywiście śmietanki z magnezem. Notabene śmietanka (w proszku) jest świństwem. Pojawiły się natomiast badKasia naukowe sugerujące, że dobrej jakości kawa magnez.Polecam wygooglować hasło „kawa wypłukuje magnez”

 • noavatar.png
  Klemencja2018-09-10

  Z takimi pieniędzmi to i ja bym była gwiazda … osób skończyło jej wydział studiów ? ! ona sie wybiła?tylko i wyłącznie dlatego ze ma sławnego męża …. Tyle na tematbo rzeczywiscie w kazdym spozywczaku masz make kasztanowa-wez lepiej zamknij ten blog bo porazka

 • noavatar.png
  Fabia2018-09-10

  Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

 • noavatar.png
  Ilona2018-09-11

  Witaj można wiedzieć jakiego kupujesz łososia ??Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Demetriusz2018-09-11

  Pyszny przepis!!!!Ja też się pochwalę…. dzięki hpba straciłam już 1 i czuję się świetnie! sprawdzam bloga po 1 z nadzieją na nowe wpisy! :]

 • noavatar.png
  teodoryk2018-09-11

  Właśnie takich porad mi brakowało dziękuję

 • noavatar.png
  Benedykta2018-09-11

  Ja dziś robie pierwszy raz i troszkę za mało wiorek miałam. Mam nadzieję że się uda a poza tym dużo nie brakowało i zjadlabym ta masę na ciepło ?

 • noavatar.png
  Seweryn2018-09-11

  Byłaś z tym u lekarza? to jakiś problem z hormonami…

 • noavatar.png
  Fortunat2018-09-11

  Witam, czy moglabym liczyc na jakies wskazowki, porady na temat bezsennosci w ciazy ….od poczatku ciazy a obecnie jestem w 7 miesiacu mam problemy ze spaniem…Z gory dziekuje za odpowiedz…Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego .

 • noavatar.png
  Ilona2018-09-11

  jak najbardziej.

 • noavatar.png
  Niegodoma2018-09-11

  Co to jest ten proszek zasadowy? sie z tym nie spotkalam?

 • noavatar.png
  Chrystian2018-09-11

  Hej ???? jak piszesz, kulki mocy są odpowiednie do spożycia po treningu więc ile kulek można zjeść? mają wartość energetyczną? ????????

 • noavatar.png
  Dalemir2018-09-11

  Jeśli jest to mazurek z mąki jaglanej….?

 • noavatar.png
  Mariusz2018-09-11

  Mozna czyms zastapic jajka? vegan?

 • noavatar.png
  Hipolita2018-09-11

  Dzięki dostępnym funkcjom wymiany istnieje możliwość samodzielnego dostosowKasia diety do większości zaleceń obowiązujących w chorobach tarczycy samopoczucie na diecie jest kwestią bardzo indywidualną, dlatego warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu diety skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.

 • noavatar.png
  Eutropiusz2018-09-11

  Kasiu,bardzo chciałabym kupić sobie mus kokosowy, ale mam cukrzycę.Czy jest on bardzo słodzony? mogę sobie na to pozwolić?Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Bolesława2018-09-11

  Ja nie mogę spożywać jagód goi, po każdym spożyciu (nawet ostatnio zjadłam batona z kakaem i maca, było tak 9% jagód) niestety wymiotuje. Ta sama historie mam po avokado. Kasiu czy masz pomysł czym może być to spowodowane? zawieraj te dwa produkty aby aż tak silnie wpływały na wymioty?

 • noavatar.png
  Monika2018-09-11

  Kasiu….Czy sok z sokowirówki jest dobry?Ostatnio oglądałam program, w którym twierdzili że tylko przez 2 godziny.Najlepsze są wyciskarki śrubowe, które zachowują wszystkie wartości owoców, chlorofil itd…Przy okazji reklamowali wyciskarkę za 1 …..Proszę o odpowiedź,Ponownie pytam gdyż poprzedni wpis nie ukazał się;/Pozdrawiam,

 • noavatar.png
  Eustachiusz2018-09-11

  Czy ryż którego używasz to biały czy brązowy „basmati”

 • noavatar.png
  Emeryk2018-09-11

  Świetny pomysł tylko ja mam pytanie. Czy aplikacja by będzie też dostępna telefon z systemem android? telefon posiadam i łatwiej byłaby mi robić zakupy i sprawdzać dany dzień diety.

 • noavatar.png
  Jędrzej2018-09-11

  Przepraszam, czy mógłby mi ktos napisać co to są: „4 łyżki kawałków czekKasiudowych do ciast „

 • noavatar.png
  Krystyn2018-09-11

  Należy wypróbować też to ciastko. Pewnie jego smak jest niesamowity. Ciastka jednak jest to specyficzna dziedzina, że po prostu trzeba umieć je piec. Nie każdy ma do tego rękę. Ale widać pani ma jak najbardziej.

 • noavatar.png
  Chrystian2018-09-11

  Świetny pomysł, na pewno wykorzystam ? dziękuję?

 • noavatar.png
  Justyna2018-09-11

  Przy użyciu kokosowej mąki niestety ciasto nie wyjdzie

 • noavatar.png
  Dawida2018-09-16

  Czy wiadomo coś o tym czy herbatę detox (którą polecasz) można pić w ciąży?

 • noavatar.png
  Godfryd2018-09-16

  Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

 • noavatar.png
  Remigiusz2018-09-16

  Aaaaale bosko :))))) miły prezencik :))))

 • noavatar.png
  Bogumiła2018-09-17

  Czy szpinak/rukole można zastąpić świeża natka pietruszki? jej ogramna ilość i zastanawiam się czy by się tutaj nadała:)

 • noavatar.png
  Iryda2018-09-17

  Pięknie pani wygląda na powyższym zdjęciu. A przepis też doskonały. Polecam. Pozdrawiam.

 • noavatar.png
  Horacy2018-09-17

  proponuję mąki bezglutenowe np. gryczana, ryżowa, kukurydziana, z amarantusaPozdrawiam

 • noavatar.png
  Hipolit2018-09-17

  Kasia moc z tobą! wiem ile kulek jesz żeby na niektore tendencyjne pytKasia odpowiadać… moc z śliczne za posty!

 • noavatar.png
  Bodzęta2018-09-17

  Super!Gratulacje!

 • noavatar.png
  Mścisław2018-09-17

  Nie, w ciąży nie można robić detoxu!pozdrawim

 • noavatar.png
  Stanislaw2018-09-17

  Np. masłem klarowanym.

 • noavatar.png
  ursus2018-09-17

  Mega pomysł! a moze planujesz wprowadzenie diety kobiety w ciazy? ???

 • noavatar.png
  Biedrzysław2018-09-17

  Brawo za ciągłe dokształcanie się! oferujesz gotowych jadłospisów, które mogą spowodować u niektórych pogorszenie stanu zdrowia. Dzięki dowiedziałam się o która uświadomiła mi jak ważne są badKasia. Dziś walcze z niedoczynnoscia tarczycy i insulinoopornoscia. Dzięki sniadaniom jest coraz lepiej :))

 • noavatar.png
  Mirek2018-09-17

  Czy jest już dostępna dieta dla osób z chorobami tarczycy?

 • noavatar.png
  German2018-09-17

  Mozna czyms zastapic jajka? vegan?

 • noavatar.png
  Helena2018-09-17

  Napisałaś, że nie możesz się schylac siedzieć. Nie jestem lekarzem ale mi to wygląda na rwe kulszowa, czy też wysunięty krążek miedzykregowy. Udaj się jak najszybciej do ortopedy. Powinnaś otrzymać od niego skierowanie na mrt i fizjoterapie. Nie lekceważ tego. Kiedy się rozwinie ból jest nie do zniesienia. Wiem, bo niedawno przerabilam ten temat. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

 • noavatar.png
  Felicja2018-09-18

  Super wskazówki. Dziękuję. Właśnie się martwiłam jak przeżyć świąteczne obżarstwo, ale widzę, że dzięki uda mi się zachować dobrą formę serdecznie i życzę pełnych miłości, radości, spokoju i w gronie najbliższych dla osób

 • noavatar.png
  Niegodoma2018-09-18

  Prosty przepis takie uwielbiam!!!Często korzystam z dań z książki a bananowy chleb z przyprawami korzennymi czy jaglana zapiekanka z brokułami goszczą na moim stole bardzo często ! na moje brownie z truskawkami bo właśnie jest w piekarniku !

 • noavatar.png
  Czedrog2018-09-18

  Kasiu czekam na przepis na pizze ktora dodalas na instagram:) przepysznie wyglada ! !

 • noavatar.png
  Klementyn2018-09-18

  Jeśli wstaję rano o 6;1 to mogę pierwsze śniadanie zjeść o 9;1 ,ponieważ tak najlepiej mi pasuje jednak nie wiem czy tak wypada.

 • noavatar.png
  Józefat2018-09-18

  Kasiu, a czy obiad jest zgodny z zasadami diety rozdzielnej (mięso+ryż+warzywa)?

 • noavatar.png
  Gebhard2018-09-18

  Kasiu, a czy można zjeść śniadanie białkowo-tłuszczowe treningu? z rana, ale węglowodany się u mnie nie sprawdzają – zaraz jestem głodna po takim śniadKasiu.

 • noavatar.png
  Rita2018-09-18

  Tak, taka herbata ma takie same właściwości. Jednak polecam parzenie tradycyjne. Taka herbata ma lepszy smak ze względu na to, że liście otwierają się w czajniczku i dają specyficzny aromat. W saszetkach są pokruszone liście i łodyżki co daje inne właściwości. Dla mnie jest to niewłaściwe postępowanie.

 • noavatar.png
  Nawoja2018-09-18

  Genialny przepis, chlebek wspKasiały, wilgotny, delikatny i pachnący z domową konfiturą „niebo w gębie” milo zaskoczona, pierwsza próba i od razu udana spróbować każdemu

 • noavatar.png
  Nadar2018-09-18

  Rozumiem, że ten wpis jest częścią książki. Musi to być doskonała książka. Gdy porusza takie kwestie. Jestem tak po prostu pod wrażeniem. Pozdrowienia dla idealnego pisarza- jeśli można tak określić.

 • noavatar.png
  Felicja2018-09-18

  Twoje zdjęcia dań sprawiają że od razu chciałoby się to zjeść

 • noavatar.png
  Mieszko2018-09-18

  Czy nie lepiej postawić na magnez w codziennym jadłospisie? (pestki z dyni, kakao, banany, groch, fasKasiu – pierwsze z brzegu przykłady, gdzie można znaleźć spore dawki tego pierwiastka)

 • noavatar.png
  Arnulf2018-09-18

  Kasiu jak dotąd propagowałaś zasady związane z dietą niełączenia, a w tym poście zalecasz łączenie białek z węglowodanami. Czy poglądy na ten temat się zmieniły?

 • noavatar.png
  Klementyna2018-09-18

  Super!!!!! w naszych myślach

 • noavatar.png
  Machabeusz2018-09-18

  A jakie dawki magnezu i witamin b kompleks polecasz ? za odpowiedź

 • noavatar.png
  Leopoldyna2018-09-18

  Pani zrobiłam dziś w prezencie na dla siebieWyszło przepyszne, przepisy są rewelacyjne i wszystkim smakująBardzo polecam!;)

 • noavatar.png
  Adrian2018-09-19

  Czy wiadomo coś o tym czy herbatę detox (którą polecasz) można pić w ciąży?

 • noavatar.png
  zacheusz2018-09-19

  Kasiu, czy dla kobiet karmiących piersią taki pudding będzie odpowiedni ? na marginesie, wiem, że każde dziecko inaczej reaguje, ale może poleciłabyś kilka przepisów dla mam karmiących bo juz nie mam pomysłów czym urozmaicać sobie dietę. Pozdrawiam ! ☺️

 • noavatar.png
  Gostmił2018-09-19

  jest jeszcze łatwiej, strona jest bardziej przejrzysta oraz istnieje możliwość wyszukiwKasia haseł. Na dole strony również umieszczone są odnośniki na fb i instagramie Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Gosia2018-09-19

  A po wigilii pójdziemy na sanki…

 • noavatar.png
  Alberta2018-09-19

  Nie musisz tych samych ćwiczeń wykonywać wybierasz po prostu nowy program albo ten sam program

 • noavatar.png
  Gracjana2018-09-19

  niestety nie… pytanie typu: czym zstąpić jajka w jajecznicy… lub czy zastąpić mąkę kokosową w cieście z kokosa…

 • noavatar.png
  Maria2018-09-19

  Pani dziękuję za porady na pewno skorzystam!

 • noavatar.png
  Ksymena2018-09-19

  Widać , że kocha swoją pracę. Ja też, mojej, nie zamieniłabym na żadną inną. Uwielbiam i bardzo cenię ludzi z pasją!!! pozdrawiam!!!

 • noavatar.png
  Cyryl2018-09-20

  A ja kupiłam bilety na event we tak się cieszyłam, ze pójdę, ale chyba muszę oddać bilet w dobre ręce, bo jestem trzy miesiące po porodzie i pomimo ze figura wróciła do tej sprzed ciąży to jednak forma nie ta ;-( chyba się przeliczyłem 😭😔 bardzo żałuje, ale może ktoś chętny?

 • noavatar.png
  waclaw2018-09-20

  Dieta na 1 wyklucza pszenicę i mleko krowie. Na 2 wyeliminowany jest gluten i nabiał krowi. Natomiast na 3 dodatkowo pozbawiona jest laktozy

 • noavatar.png
  Cyryl2018-09-20

  Czym można zastąpić ser kozi?

 • noavatar.png
  Aleks2018-09-20

  Mniam… maliny i arbuz ulubione pKasiuczenie

 • noavatar.png
  Smyslaw2018-09-20

  Też się przyłączam do prośby.

 • noavatar.png
  Jarosława2018-09-20

  A czy jest taka sama jak pierwsze wydanie?

 • noavatar.png
  Ksawery2018-09-20

  Wiele osób nie ma enzymów odpowiedzialnych za trawienie niektórych cukrów – głównie glutenu i laktozy. W takim przypadku trzeba odrzucić ich źródła ze swojej diety – wszelkie zboża (poza ryżem gdy ktoś uważa go za zboże) i mleko. Inaczej pojawiają się problemy trawienne – na zasadzie podobnej jak wKowalski

 • noavatar.png
  Gniewomir2018-09-20

  Bardzo dobry, motywujący i dający do myślenia wpis

 • noavatar.png
  Misiek2018-09-20

  Przepis nr. 9. Czy rodzaj płatków ma znaczenie? orkiszowe wchodzą w grę? że blendujemy daktyle razem z pozostałą wodą ?

 • noavatar.png
  Galfryd2018-09-21

  Kasiu, a jak jest z glutenem u niemowląt? temu zaczęłam podawać, ale sama nie wiem jak często podawać gluten, a może w ogóle? z mezem bezglutenowi 😉 pediatra mówi, żeby podawać gluten, ale wiem też że w kwestii żywienia pediatrzy nie do końca maja najnowsza wiedzę. Czekam na przepisy #babybyann 😊😉 buziaki

 • noavatar.png
  Rudolfa2018-09-21

  Kasiu w którym miesiącu będą zapisy na obóz wiosenny?

 • noavatar.png
  Nina2018-09-21

  Wooooow w jesteś.niesamowita!!! ma drugiej takiej trenerki i dietetyk jak ty!! najlepsza!!

 • noavatar.png
  Łazarz2018-09-21

  Kasiu mam pytanie odnośnie nasion , czytalam ze maja wlasciowsci odchudzajace dopiero po zmieleniu ?

 • noavatar.png
  Danka2018-09-22

  Ale na czym ulozyc owoce?. Po upieczeniu sernika nie beda sie trzymaly. W opisie,mowa o pysznym musie. W przepisie,ani slowa :-).

 • noavatar.png
  zacheusz2018-09-22

  Będzie, za około miesiąc

 • noavatar.png
  Barnim2018-09-22

  Czy można prosić o podesłanie bądź wstawienie tych przepisów w innym formacie? mi się tylko zdjęcia niestety jeśli chodzi o tekst to nic nie widać ;// bardzo wdzięczna!

 • noavatar.png
  Hilaria2018-09-22

  Dodany z jogurtem ryżowym

 • noavatar.png
  Dobrożyźń2018-09-22

  Ja mam często, jestem typem węglowodowym Ale robię słodycze by

 • noavatar.png
  Nagod2018-09-22

  Kasiu mam pytanie odnoście suplementacji transfer u dzieci i dorosłych czy polecasz? zaczęłam suplementację i lekarze za bardzo nie znają tego a jesteś dla mnie wzorem:) proszę o opinie

 • noavatar.png
  Hania2018-09-22

  Puszka mleczka kokosowego (jest geste) ma 1 , nie jestem do konca pewna czy to odpowiada 1 ml mleka kokosowego (które jest plynne)… ja robilam z pllynym mlekiem kokosowym i pomiko wiorkow ktore rowniez maja za zadanir wchlKasiac wilgoc dalam troche wiecej nasion bo konsystencja wydawala mi sie bez szans na stezenie, szczegolnie ze mualam tylko 4 godziny… zobaczymy;-))

 • noavatar.png
  Leontyn2018-09-22

  Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

 • noavatar.png
  teofil2018-09-22

  Jest strona internetowa? adresu nie odnajduje.

 • noavatar.png
  Jonatan2018-09-22

  Jakiej firmy polecasz ?

 • noavatar.png
  Marika2018-09-23

  Witaj />jestem troche zmieszana poniewaz nie wiem jaka forme m.in. wit brac (lekarz mi zalecil kupic) . Wyczytalam ze najlepiej sie wchlKasia metylokobalamina, a wiekszosc suplemnetow jest w postaci cyjanokobalaminy. Mam ksiazke „Zyj zdrowo i aktywnie” i w niej napisalas o wit ale nie napisales jaka forma jest najlepiej przyswajalna.Moglabym prosic o mala podpowiedz w tej kwestii ?Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam serdecznie

 • noavatar.png
  Fabian2018-09-23

  Fajny przepis, wyprobuje, w zasadzie probuje po kolei, przynajmniej nie musze wymyslac „co dzis na obiad” 😉Nie wyszla mi jedbak zupa ze szparagow:/ kupilam zielone, nie obieralam, gotowalam 1 min, zmiksowalam i lipa;) cala zupa pelna ciagnacych sie sznurkow:( postanowilam przelozyc do termomixa i tam zmiksowac, ale tez byly jakies pozostalosci, az w koncu przetqrlam przez sitko…tylko musiałam wyrzucic i ten krem wodnisty sie zrobil;) cos zrobilam nie tak?? musze sienpogodzic z nitkami w zupie szparagowej?

 • noavatar.png
  Jaromira2018-09-23

  Ale pysznie to wygląda 😉 spróbować!

 • noavatar.png
  Sabin2018-09-23

  e, to nie do) tylko do na początku😉

 • noavatar.png
  Armand2018-09-24

  Mmmmm a ile to ma kalorii?:)

 • noavatar.png
  Faust2018-09-24

  Czy surowe jabłka pokrojone w plastry i posypane cynamonem to dobre połączenie?, bo smakuje to rewelacyjnie

 • noavatar.png
  Lucjol2018-09-24

  Alez należy mieć straszne wyrzuty sumienia! rosół to zupa z zabitych niewinnych zwierząt, naszych braci mniejszych.

 • noavatar.png
  Ramona2018-09-24

  Puszka mleczka kokosowego (jest geste) ma 1 , nie jestem do konca pewna czy to odpowiada 1 ml mleka kokosowego (które jest plynne)… ja robilam z pllynym mlekiem kokosowym i pomiko wiorkow ktore rowniez maja za zadanir wchlKasiac wilgoc dalam troche wiecej nasion bo konsystencja wydawala mi sie bez szans na stezenie, szczegolnie ze mualam tylko 4 godziny… zobaczymy;-))

 • noavatar.png
  Orfeusz2018-09-24

  Ile kalorii mają te kulki ?

 • noavatar.png
  Janusz2018-09-24

  Kasiu mam insulinoopornosc (współczynnik 2,1 ) czy ta dolegliwość nie jest przeciwwskazaniem do diety?

 • noavatar.png
  Konradyn2018-09-24

  Robiłam😍jest przepyszna👌👌👌

 • noavatar.png
  Mirosława2018-09-24

  Witaj w poście piszesz o odstawieniu glutenu w celu sprawdzenia organizmu na jego brak(jestem za), a jak to jest z małymi dziećmi w wieku mam 5 miesięczną córkę i niedługo będę musiała jej rozszerzać dietę(póki co karmię piersią) i wręcz zalecane jest wprowadzenie glutenu do diety maluszka, więc informacje są tu bardzo sprzeczne. Wprowadzać gluten czy nie??????????????

 • noavatar.png
  Cecylia2018-09-24

  Zdrowe jedzenie naprawdę może być smaczne

 • noavatar.png
  zuza2018-09-24

  Alez należy mieć straszne wyrzuty sumienia! rosół to zupa z zabitych niewinnych zwierząt, naszych braci mniejszych.

 • noavatar.png
  Adolf2018-09-25

  Kasiu ile jajek dziennie mozna zjesc?Pozdrawiam

Copyright © 2018 informacje

steroider köpa medycyna estetyczna wrocław pomoc w zakupie auta större kuk sterydy na mase monitoring Wrocław