fitnes


Lekarz medycyny estetycznej pracujący w naszym poznańskim gabinecie jest wysokiej klasy fachowcem, dyplomowanym specjalistą w swoim fachu, doktorem nauk medycznych, posiadającym stosowne kwalifikacje oraz doświadczenie. Analiza problemów skórnych u chorych z nieswoistymi zapaleniami jelit - Marta Idzior, Marta Laskowska, Beata Jastrząb, dr n. med. XVIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging - Warszawa, 10-12 marca 2017 r.

Nowatorskie techniki w Klinice dr. RÔMULO MÊNE Brazylia, Rio de Janeiro, relacje ze stażu listopad-grudzień 2016 r. W związku z nieuzyskaniem przez pierwszego oraz trzeciego autora zgody na publikację ww. pracy od drugiego autora - pani Heringa - artykuł został wycofany. Ocena inteligencji emocjonalnej oraz poczucia stygmatyzacji u klientek gabinetów kosmetologicznych - lek.

Ocena działania na skórę kosmeceutyków zawierających kompleks torfowy - dr n. med. Jego działanie obejmuje regulację wydzielania sebum, ma właściwości bakteriobójcze i złuszczające, likwiduje i zapobiega zaskórnikom oraz pobudza fibroblast do produkcji kolagenu, co przekłada się na efekt odmłodzenia skóry. Wraz z wiekiem jego ilość stopniowo spada, skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki.

Głównym wskazaniem jest eliminacja plam podłożu hormonalnym (melasma, chloasma) i posłonecznych. Program terapii preparatem jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb pacjenta i fototypu jego skóry. Kuracja COSMELAN® umożliwia zarówno skuteczne pozbycie się różnego rodzaju przebarwień, jak i przywraca skórze gładkość i blask.

Specyfika yellow peel polega na tym, że jest to zabieg wieloetapowy, dzięki czemu działa na różne warstwy skóry. Swoją nazwę zawdzięcza kolorowi, jaki uzyskuje się po zmieszaniu wszystkich składników preparatu. Yellow Peel jest jednym z najbardziej popularnych peelingów medycznych.

Substancja ta ma podwójną naturę - zachowuje się jak klasyczny AHA (można stosować go u osób z cerą wrażliwą i naczynkową). Działa jedynie powierzchniowo, przez co jest bezpieczny i łagodny dla skóry. Pozyskuje się go przez hydrolizę wyciągu z gorzkich migdałów.

Bardzo dobry kontakt z Panią doktor, skrupulatnie i jasno wytłumaczyła mi mój problem trądzikowy, poświeciła wystarczająco dużo czasu, a efekty leczenia były już po jednym dniu. Właścicielka Gabinetu dba rozwój swoich pracowników zapewniając systematyczne szkolenia z zakresu kosmetyki profesjonalnej i obsługi pacjentów. Na bieżąco śledzimy trendy medycyny estetycznej i selekcjonujemy dla Państwa najbardziej skuteczne zabiegi, włączając je do oferty Kliniki.

Zespół Kliniki Janeczko to doświadczeni i wykwalifikowani kosmetolodzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby pacjenci czuli się komfortowo oraz byli zadowoleni z zabiegów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom i profesjonalizmowi pacjenci skorzystać mogą również z zabiegów modelowania piersi Macrolane oraz Liposukcji Laserowej SlimLipo. Julita Zaczyńska-Janeczko dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia swoim pacjentom indywidualne, holistyczne podejście i bezpieczeństwo.

Oferujemy swoim pacjentom innowacyjne i skuteczne rozwiązania na światowym poziomie. Klinika Janeczko to gabinety medycyny estetycznej znajdujące się w samym sercu Krakowa. Współautorka publikacji z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz członek rady naukowej pism Derma News, Ars Medica Aesthetica i Anti Aging Expert.

Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Jest właścicielką Kliniki Janeczko, która przez wiele lat (od 2001 r.) funkcjonowała jako Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii DermArt.

W 1995 roku uruchomiła prywatną praktykę dermatologiczną. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie.

Copyright © 2018 informacje