kobiety


Szczególnie wtedy, gdy wraz z wiekiem organizm robi się coraz bardziej wymagający. Źródło zdrowia tkwi bowiem w prostocie i umiejętnym dopasowaniu komponentów, które na stałe powinny znaleźć się w menu każdej babci i dziadka. Kluczem do sukcesu nie są w tym przypadku ani skomplikowane diety, ale tajemnicze substancje.

Według dietetyków zjadamy więcej warzyw, jeżeli wyhodujemy je sami. Wystarczy umieścić korzenie w podstawce z wodą, a łodygi zamknąć w przezroczystym pojemniku, który podtrzymuje zieleninę. Herb-Savor to urządzenie, które przedłuży żywot ziół aż do 3 tygodni.

Zaopatrz się w zdrowe, gotowe przekąski, np. chipsy z suszonych owoców lub orzechy. Wiosną pojawia się wiele świeżych produktów, jak sałata (bogata w magnez, który pomaga uwolnić skumulowaną energię), szparagi i karczochy (źródło kwasu foliowego). Przerzuć się z soku pomarańczowego na soki z granatu lub żurawiny.

Jeżeli zwykle pijesz czarną lub zieloną herbatę, spróbuj białej - zawiera więcej katechin, które mogą zmniejszyć ryzyko chorób serca. Wprowadź nowe produkty do porannego jadłospisu, np. do pełnoziarnistych płatków zbożowych dorzuć garść jagód, kawałków jabłka, gruszki, zalej je jogurtem greckim i dopraw łyżką miodu. Jedzenie takich samych posiłków każdego ranka powoduje, że dostarczasz swojemu organizmowi ograniczoną ilość składników odżywczych.

Większość specjalistów od zdrowego trybu życia popiera stanowisko, że wystarczy stosować godzinny trening trzy razy w tygodniu. Dzięki jej przestrzeganiu ćwiczenia wcale nie muszą być wycieńczające. Jednak, szala przechyla się na korzyść zdrowej - czyli właściwie dopasowanej - diety.

Jak zwykle w takich dylematach - idealne rozwiązanie tkwi gdzieś pomiędzy dwoma wariantami. Poprzez intensywne ćwiczenia czy stawiając na zdrową dietę? Dzieje się tak między innymi dlatego, że nasze życie jest naznaczone ciągłym pędem - każda chwila musi być wypełniona jakąś formą aktywności.

Ostatnia dekada wykreowała myślenie, w którym intensywny wysiłek fizyczny wydaje się niezbędny dla odzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki. Na przełomie XX i XXI wieku rzadko słyszało się osobach, które regularnie uprawiają sport, a jednak problem nadwagi nie był tak powszechny jak dziś. Jeżeli planujesz zrzucić zbędne kilogramy, intensywnie trenujesz, jesteś przyszłą albo karmiącą mamą, z nami możesz liczyć na osiągnięcie założonych celów.

Możesz na nas liczyć - każdej porze i w każdym miejscu, w którym akurat przebywasz. Za kolejny miesiąc spotkań - zamiast 500 zł, zapłacisz 475 zł. Jeśli zdecydujesz się na dalszą (stałą) współpracę z nami, zaoferujemy Ci specjalną zniżkę w wysokości 5% od ceny pierwotnej.

Nasze doświadczenie podpowiada nam, że w wielu przypadkach miesiąc spotkań z dietetykiem to za mało, by osiągnąć swój cel. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji - skontaktuj się z nami: mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem Skype. Ponadto możesz się z nami skontaktować i skonsultować poza wizytami.

To także dwie bezpłatne wizyty kontrolne u dietetyka w miesiącu. Tak urozmaicony, abyś w każdym tygodniu mógł wybierać w różnorodnych daniach (zawsze zgodnych z Twoimi preferencjami). Dlatego oferujemy Ci przemyślane i sprawdzone programy dietetyczne.

Spokojnie, z pełnym zaangażowaniem i bazując na naszej wiedzy oraz doświadczeniu - doprowadzimy Cię do obranego przez Ciebie celu. Zachęcamy Cię do skorzystania z wizyt w naszej poradni dietetycznej w Warszawie. Jeśli jesteś świadomy żywieniowo i jedynie potrzebujesz fachowej podpowiedzi jak posiadaną wiedzę wykorzystać, przygotujemy dla Ciebie wzorcową dietę 7-dniową.

Copyright © 2018 informacje